АКМЦ Антикризисный медиа-центр

Актуальность плюс юмор - секрет успешного СМИГлавный редактор интернет-журнала Platfor.ma и ведущий радио Аристократы Юрий Марченко пользуется соцсетями каждый день. Как и еще сотни миллионов людей по всему миру. 25 мая, на встрече в пресс-зале АКМЦ он рассказал слушателям о том, почему соцсети за считанные годы полностью изменили общение людей, благодаря чему они сильно упростили жизнь и как они умеют все испортить. Все это на примерах из своей практики и мирового опыта.

Подробнее о семинаре читайте в материале от журналистов АКМЦ.

Видео можно посмотреть на нашем канале в Youtube
Add a comment

Куди піти навчатися після школи- Співробітництво нашого навчального закладу з Магдебурзьким університетом триває вже більше 20 років. Щороку близько двох десятків студентів з факультету комп'ютерних наук і технологій  виїжджають до Німеччини для навчання на один або на два семестри, каже Лариса Лисенко начальник відділу з організації виховної роботи Донецького національно - технічного університету, що переїхав до Покровська.

 Така можливість у виша з'явилася завдяки його участі в програмі подвійного диплому. Це дає змогу студентам ознайомитися з освітою європейських країн, отримати диплом відповідного зразка, а ще - додаткові можливості. Головна умова проекту - належне знання німецької чи англійської мови.

Низку пропозицій студентству надає також Європейський Союз. Зокрема, через програму ЄС у галузі освіти, молоді і спорту - "Еразмус+". У рамках даного проекту з 2004 року близько 2000 студентів та викладачів отримали гранти на навчання. Головна його мета, щоб українська молодь, отримані знання і досвід за кордоном, впроваджувала в рідній державі.

Видео можно посмотреть на канале Youtube в нашей рубрике Жизнь Донбасса
Add a comment

Дочекалися. В їх квартирах більше не дощитимеЛюди не платять, бо не розуміють за що, а відтак, комунальники не мають за що ремонтувати.

Виходить якесь замкнене коло! Ситуація з покрівлями у Костянтинівці плачевна. Майже усі багатоповерхівки потребують часткового чи капітального ремонту дахів. І на це потрібні мільйони гривень. 

Журналісти АКМЦ не так давно піднімали проблему будинку по вулиці Громова, 46. Її мешканці показали знімальній групі і чорні стіни, і відклеєні шпалери, і вічно наповнений посуд під стелею. Дах цієї дев'ятоповерхівки не бачив ремонту вже близько сорока років, бідкаються люди. Нарешті їх почули. Комунальники приступили до робіт.

-  Здійснювати обслуговування житла вчасно заважають борги. На ремонт лише цієї багатоповерхівки піде близько 300 тисяч гривень. Натомість, борг мешканців за квартплату тут становить 110 тисяч гривень, так пояснюють ситуацію в комунальному підприємстві. 

Видео можно посмотреть на канале Youtube в нашей рубрике Жизнь Донбасса
  Add a comment

У Костянтинівці активно ремонтуються дорогиНаразі ремонтники кладуть асфальт по вул. Ємельянова. Загалом, до кінця сезону планується привести до ладу ще 14 міських доріг. Усі деталі щодо реконструкції автошляхів у Костянтинівці журналістам АКМЦ згодом пообіцяв розказати начальник ЖКГ Д. Заварзін.

Видео можно посмотреть на канале Youtube в нашей рубрике Жизнь Донбасса
Add a comment

Дитячий майданчик із мрії від ЮНІСЕФСучасні малюки суттєво відрізняютьс від своїх однолітків минулих років, стверджують педагоги. Вони сьогодні потребують більше уваги, більше знань, більше активностей, аніж 20 років тому.

Нові напрямки роботи диктують й інші підходи до дітей, а з ними і відповідне облаштування їх простору. Дитсадок "Дзвіночок", що у Костянтинівці за підтримки БФ "ЮНІСЕФ" для своїх вихованців зміг це організувати. Наразі усі майданчики на подвір'ї закладу мають окремі гральні зони. Тут і сучасні гірки, і затишні альтанки й інші спортивні знаряддя, від яких і малеча, і педагоги у захваті.

Видео можно посмотреть на канале Youtube в нашей рубрике Жизнь Донбасса
  Add a comment
Loading...
Loading...